İptal & İade Koşulları:

İadeler, online olarak web sitemiz aracılığıyla veya Pazartesi – Cuma günleri 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0212 872 21 11 numaralı telefondan DRK Müşteri Hizmetleri aranarak ayarlanabilir.

  1. Siparişinizi müşteri panelinizin sipariş detayları alanından sipariş kargoya teslim edilene kadar geçecek süre içerisinde iptal edebilirsiniz. Ödemenizin iadesi sipariş iptalinin ardından 24 saat içerisinde tarafınıza yansıtılacaktır.
  2. Ürünün kullanılmadan, ambalaj, ve aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz geri gönderilmesi durumunda farklı bir ürünle değişim, iade çeki ya da bedel iadesi işlemleri fatura tarihi itibari ile 14 gün içerisinde yapılabilir. DRK, ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açışından alt sınır olarak kabul eder. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün ambalajından çıkartılmasının ardından şayet kusurlu ya da ayıplı değil ise değişim ve iade talep edilemez. Kusurlu ve ayıplı ürünlerde herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
  3. DRK fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
  4. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez.
  5. Almış olduğunuz ürün kargo şirketi aracılığı ile size ulaştırılmış ise ürünün ambalajına zarar vermeden açarak kontrolünü yaptıktan sonra teslim almalısınız. Sevkiyat sırasında meydana gelmiş bir eksiklik veya üründe hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Kargo Firması tarafından oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
  6. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (kurumlar için iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte ürünü bize ulaştırabilirsiniz.
  7. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
  8. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak kusurlu ve ayıplı ürünler haricinde her türlü kargo v.b. ücretler tüketiciye aittir.
  9. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.
  10. Kutusu açılmış olan ürünlerde iade mümkün değildir, iade kapsamı yalnız kutusu açılmamış ürünler için geçerlidir.