DRK Elektronik

DRK Elektronik A.Ş. kurumsal müşterilerinin ve bayilerinin mobil iletişim sektörüne yönelik ürün tedariği ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2015 yılında Doruk Şirketler Grubu tarafından kurulmuştur.

DRK Elektronik, Dünyanın en değerli markalarından ve en büyük cep telefonu üreticisi olan Samsung’un resmi distribütörüdür.

Samsung elektronik ürün ve aksesuarlarının kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde yer alan müşterilerine ve bayilerine satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Misyon

Günlük hayatı kolaylaştıracak en yeni teknolojileri son kullanıcılarına ve bayilerine koşulsuz memnuniyet ve kaliteli hizmet ile sunan, iş ortaklarına, son kullanıcılarına ve bayilerine geliştirdiği teknolojileri ve sunduğu hizmeti ile değer yaratan, güvenilen ve tercih edilen lider tedarikçilerden olmaktır.

Vizyon

En kaliteli ürün ve çözümleri mümkün olan en iyi satış öncesi deneyimi ve satış sonrası desteği ile pazara sunarak, hem son kullanıcıların hem de iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak ve bu değerler sayesinde Türkiye’de alanında öncü firma statümüzü korumaktır.